Ve velkém stylu
Další

Ve velkém stylu

Proměňte své víkendy v dovolené, nechte se hýčkat komfortem v MOLO Lipno Resortu, jehož součástí je i pětihvězdičkový hotel nabízející luxusní restauraci s vysokou gastronomií, bistro s méně formální kuchyní, cocktailový bar, wellness & spa, MOLO Beach Club a non stop služby recepce a concierge. Samozřejmostí je možnost členství v privátním MOLO klubu nebo důležité detaily, jako je podzemní parking, přizpůsobený pro sportovní vozy i SUV. 

 

5* hotel v resortu

 

Součástí MOLO Lipno resortu bude i 5* hotel s fine dinigovou restaurací, špičkovým wellness centrem, kongresovým zázemím, privátním Beach clubem a prvotřídními službami, které budou moci využívat i rezidenti resortu. 

 

Wellness & Spa

 

Součástí služeb v hotelu bude i luxusní Wellness & Spa s masážemi a relaxačními procedurami, které Vám dodají energii do nového dne.

 

Mezinárodní kuchyně

 

V resortu naleznete nejenom neformální kavárny a bistro, ale také klubové posezení na molu nebo prvotřídní àla carte restauraci s vysokou gastronomií.

 

Světové klenoty ve víně

 

Náš sommelier připravuje vinotéku s pečlivým výběrem vín nejen z celého světa, ale také těch výjimečných z Jižní Moravy, Rakouska a Německa. 

 

Molo Beach Club

 

V rámci hotelu bude k dispozici stylový MOLO Beach Club s bazénem, lehátky a službami. 

 

Garáže připravené pro SUV a sportovní auta

 

Nájezdy a rampy jsou speciálně vyměřené pro nízké podvozky sportovních aut, prostorná parkovací stání pak komfortně pojmou i velká SUV nebo L verze limuzín.