Navrženo Chapman Taylor Architects
Další

Výjimečná architektura

Garantem výjimečné architektury a kvality MOLO Lipno Resortu je mezinárodní architektonický ateliér Chapman Taylor se sídlem v Londýně, jehož realizace jsou oceňované po celém světě. Design navrhoval pražský tým pod vedením architektů Johna Halea a Jana Pokorného, kteří s respektem k místu a budoucí náročné klientele dali vzniknout výjimečnému bydlení v překrásné přírodě. 

 

MOLO Lipno Resort

 

MOLO Lipno Resort vyrůstá z mírného svahu na břehu Lipna a svou orientací na západ nabízí překrásné výhledy na jezerní hladinu a večerní červánky. Resort tvoří rezidenční část s byty pro druhé bydlení a pětihvězdičkový hotel, nabízející luxusní restauraci s vysokou gastronomií, bistro s méně formální kuchyní, cocktailový bar, wellness & spa, MOLO Beach Club a nonstop služby recepce a concierge.

 

Chytré dispozice

 

Dispozice bytů v MOLO Lipno Resortu jsou navrženy tak, aby byly maximálně funkční jak pro ty, kteří sem budou jezdit jen na víkendy, tak i pro ty, kteří se zde rozhodnou trávit delší čas. Nechybí dostatek místa pro šatní skříně, komora s pračkou, velkorysé obývací prostory s kuchyní, velké balkony a terasy. Většina bytů je vybavena saunou.