Kvalita je v detailu
Další

Kvalita je v detailu

V MOLO Lipno Rezidenci myslíme na každý detail. Ty pak tvoří harmonický celek a garantují bezstarostné užívání bytu a společných prostor. Vjezdy do garáží jsou opatřeny elektronickým vstupním systémem, nájezdy a rampy jsou speciálně vyměřené pro nízké podvozky sportovních aut. Pro naše klienty jsme rovněž připravili prostorná parkovací stání, která komfortně pojmou i velká SUV nebo L verze limuzín. Pro ty, kteří preferují elektrickou mobilitu, máme připravené nabíjecí auto stanice. Všichni majitelé bytů mají k dispozici prostorné sklepy, většina také kóje pro sportovní vybavení a kolárnu s možností dobíjení elektrokol. 

Jednotlivé domy jsou rozděleny do několika vchodů. Každý vchod má elektronicky kontrolovaný vstup se zvonkovým tablem a interkomem a výtah spojující podzemní a nadzemní podlaží. Na každém podlaží jsou s ohledem na komfort obyvatel maximálně tři bytové jednotky. Vstupní dveře a kování jsou bezpečnostní, s protipožární úpravou. Byty v prvním nadzemním podlaží budou rovněž vybaveny vnitřními bezpečnostními čidly a přípravou pro individuální řešení ochrany majetku. 

Všechny byty budou v koupelnách vybaveny zařizovacími prostředky luxusních značek jako například Villeroy & Boch, Kaldewei či Hüppe. Dlažby a obklady jsou z velkoformátové keramiky. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné, vícevrstvé. Vnitřní dveře jsou elegantní, bezfalcové, se zapuštěnými panty, lakované, případně s dřevěnou dýhou, vysoké 2200 milimetrů. Okna jsou u balkonů, teras a předzahrádek velkoformátová, francouzského typu. Většina bytů má ve standardu infrasaunu, některé také finskou saunu. 

Balkony a terasy jsou ve většině bytů velmi prostorné, tak aby se zde mohlo i stolovat, případně umístit lehátko. Povrch teras a balkonů je dřevěný, zábradlí jsou z bezpečnostního skla, některé byty mají také posuvné dřevěné stínění.

 

Sauny ve standardu

 

Většina bytu je navržena se saunami ve standardu. Vybrané byty pak nabídnou i finské sauny. 

 

Garáže připravené pro SUV a sportovní auta

 

Myslíme na každý detail. Nájezdy a rampy jsou speciálně vyměřené pro nízké podvozky sportovních aut, prostorná parkovací stání pak komfortně pojmou i velká SUV nebo L verze limuzín.

 

Sportovní vybavení

 

Všechny byty mají k dispozici sklepy a většina také kóje pro sportovní vybavení.

 

Velkoformátová francouzská okna

 

Velkoformátová francouzská okna poskytnou krásné výhledy na lipenské jezero, nebo do korun stromů v zahradě.