Pětihvězdičkový servis
Další

Pětihvězdičkový servis

Hýčkat sebe, svoji rodinu a přátele je v současnosti dar. Žijeme v rychlé době – a MOLO Lipno Resort je oázou poskytující perfektní služby. Ať už se jedná o správcovské či concierge služby, prvotřídní 5* hotel s fine-dinigovou restaurací, prémiovým wellness centrem, soukromým Beach clubem pro rezidenty s plážovými lehátky, barem a beach volejbalovým hřištěm, půjčovnu sportovního vybavení, nebo provozní samozřejmosti, jako jsou prostorné kóje pro sportovní vybavení, sklepy, dobíjecí stanice pro kola či zabezpečení resortu. Vítejte v MOLO Lipno Resortu!

 

5* hotel v resortu

 

Součástí MOLO Lipno resortu bude i 5* hotel s fine dinigovou restaurací, špičkovým wellness centrem, kongresovým zázemím, privátním Beach clubem a prvotřídními službami, které budou moci využívat i rezidenti resortu. 

 

Wellness & Spa

 

Součástí služeb v hotelu bude i luxusní Wellness & Spa s masážemi a relaxačními procedurami, které Vám dodají energii do nového dne.

 

Mezinárodní kuchyně

 

V resortu naleznete nejenom neformální kavárny a bistro, ale také klubové posezení na molu nebo prvotřídní àla carte restauraci s vysokou gastronomií.

 

Garáže připravené pro SUV a sportovní auta

 

Nájezdy a rampy jsou speciálně vyměřené pro nízké podvozky sportovních aut, prostorná parkovací stání pak komfortně pojmou i velká SUV nebo L verze limuzín.

 

Světové klenoty ve víně

 

Náš sommelier připravuje vinotéku s pečlivým výběrem vín nejen z celého světa, ale také těch výjimečných z Jižní Moravy, Rakouska a Německa. 

 

Molo Beach Club

 

V rámci hotelu bude k dispozici stylový MOLO Beach Club s bazénem, lehátky a službami. 

 

Luxent - Exclusive Properties

 

Realitní kancelář LUXENT působí na trhu s nemovitostmi od roku 2008. Klienty a obchodní partnery získává zejména díky dobrým referencím a osobním doporučením spokojených zákazníků.